Pióro

Noc Bibliotek 2017

Ta noc była wyjątkowa dla każdego kto odwiedził naszą bibliotekę. Przewodnie  hasło -" Czytanie Porusza" świetnie oddało atmosferę jaka panowała tego wieczoru. Jako pierwszy wystąpił Pan Michał Pastuszak z reprezentantem swojego zespołu Poławiacze Pereł. Artyści poruszyli serca czytelników poezją śpiewaną. Na twarzach wrażliwych czytelników widać było głęboką zadumę. Pan Michał oczarował wszystkich specjalną dedykacją z okazji dnia matki dla swojej mamy,  która okazała się być wśród publiczności. Łza zakręciła się w nie jednym oku.  Później pojawiły się łzy radości, które spowodowane były kabaretowym występem naszych bibliotekarek. Panie przebrane za Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską przeprowadziły trening z książką mający wpłynąć pozytywnie na samopoczucie czytelników. Przekonywały, że ksiązka ma wiele zastosowań i potrafi nas poruszyć na wiele sposobów. Rozbawieni uczestnicy spotkania dali się wciągnąć w świetną zabawę. Każde ćwiczenie prezentowane przez trenerki wykonywali sumienie, z pełnym zaangażowaniem. Po tak intensywnym treningu wszyscy zostali zaproszeni do skosztowania zdrowych koktajli owowcowych i wypożyczania nowości.